Lišák.cz

Navigace: Lišák.cz » PC poradna » Bezpečnost a viry » Problém s AVG

Problém s AVG

nevim co se stalo ale pravidelne se mi rano v 9.00 spousti AVG FREE.ktera nam nainstalovali ve firme ted se mi stalo par dni ze se rano spusti a po pul d hodine vyskoci na liste varovna bublina a zcerna ta koc stka barevna , musim restartovat pocitac a opet to jde .pomozte kde se stala chyby jelikoz ted mi na pocitac chodi vic lidi pomli jsme neco nekde zrusit -popiste mi to polopate kam najet a ci udelat. vzdy vyse rady mi pomohli.adamikova

bozena adamikova - 09.01.2007 10:03:19
Přidat komentář

AVG

Zkuste projet počítač antivirem v nouzovém režimu (F8 při staru PC). Vhodné by bylo použití i antispyware programu. Vyčistit dočasné složky internetu.

Co se píše ve varovné bublině?

Pozn. Neznám přesně licenci AVG, ale není FREE verze pouze pro domácí použtí? (né do firmy)

Lišák

Lišák - 10.01.2007 12:09:48
Odpovědět

dotaz pokracuje

děkuji asi sem se spatně vyjadrila AVGFREE my instloval firma kdyz skladala pocitac vim je pro domaci pouziti. kontrolu antispyvarem spypbot sem provedla nic nenaslo , ani terminatorem co sem se ptala zda mohu nainstalovat. v bubline se objevi neco tak kratce anglicky a zaleze ze to nelze precist a avg se zmeni na cerne tak sem musela restarovat pocitac-Radite ze mam porjet pocitac v nouzovem rezimu/ F8/ jak se to dela§popiste mi to polopate stim ze pocitac dam do usporneho rezimu a to se da neco sepnout .jinak co se tyka cisteni disku delam 2 krat tydne i 1krat za mesim defragmentaci-dekuji a budu se tesit na vasi odpověd.adamikova

bozena - 10.01.2007 15:09:42
Odpovědět

nouzový režim

Do nouzového režimu se dostanete -> spustíte počítač a mačáte funkční klávesu F8 vyskočí vám nabídka kde vyberete "nouzový režim".

To znamená, že PC najede v minimální konfiguraci. Následně uděláte test na viry.
---
Možná by pomohl bod obnovení.
---
Další možností by bylo odinstalovat AVG a stáhnout novou verzi a nainstalovat. Popřípadě můžete nahradit AVG Avastem (také český antivir pro domácí použití zdarma)

Lišák

Lišák - 10.01.2007 20:51:10
Odpovědět

^ | Všechny diskuze | poslední komentáře | PC poradna


Lisak.cz| © 2000-2018 Jaroslav Liška | Servis výpočetní techniky | Služby | Kontakt |
Partneři: Fitness, Golf-vozik.cz, Sportobchod.eu, SQK.cz, Úklidový servis,
Diagnostika - poradenství - psychoterapie, Praha,
::: ONEbit.cz ::: Webhosting, který Vám sedne :::