Lišák.cz

Navigace: Lišák.cz » PC poradna » Internet » Čeština IE7, název složky

Čeština IE7, název složky

Dobrý den, prosím o radu, instaloval jsem nyní ze stránek Microsoftu aplikaci Internet Explorer 7.0cz, vše běží, ale v ovládacích panelech u ikonky Vlastnosti Internetu nemám žádný název, k ikonce nelze název doplnit ani nijak přejmenovat,nabízí to pouze spuštění nebo vytvoření zástupce.Otevřít tyto Vlastnosti lze, ale jazyk uvnitř nastavení je všude anglický, i když mám všude aktivovaný jazyk češtinu.
Poradíte ? Díky,Richard

Richard - 12.10.2007 14:23:15
Přidat komentář

IE 7

Asi se nekorektně nainstaloval - odeberte a zkuste instalac zopakovat.

Lišák

Lišák - 14.10.2007 11:05:53
Odpovědět

IE7

Díky,to je první věc,co jsem zkusil,dokonce dvakrát-anglickou i českou verzi,ale aplikaci IE7 mi nelze normálně odebrat jako jiné programy,odebrání je rozděleno do položek a poslední z nich je kopírování součástí,kdy se to zasekne a napíše,že nemůže najít nějaké soubory v adresáři /WINDOWS/ie7, ty jsem ale našel v jiných adresářích,tak jsem je tam dal a na konci to chtělo soubor na CD Unistallpack (nebo neco podobneho).Vše jsem zavřel,zkusil instalovat novou verzi a na konci instalace to psalo,že nebyla dokončena,mám restartovat PC,aby to odebralo všechny součásti.Po restartu vyskočí tabulka s upozorněním,že systém nemůže najít určitý soubor .exe v adresáři LocallSettings/Temp,
odkud ho chce asi instalovat,ale ten jsem zase našel v TemporaryInternetFiles, odkud ale zase nešel instalovat.Jak lze tedy spolehlivě bez problémů odebrat celý původní IE7?Nebo musím kvůli tomu přeinstalovat Windows?
Díky moc,R.

Richard - 15.10.2007 07:16:55
Odpovědět

IE7

Asi jste neměl motat do sebe IE7 eng. a cz. Instaloval jste přes Windows update, nebo stáhnutou kopii IE?? Nějaký bod obnovení by nebyl? Vyčistit registry a začít znova.

Nechci obcházet řešení problému, ale co Vás nutí používat IE7? Nezkoušel jste jinou aleternativu (Firefox,Opera)?

Lišák

Lišák - 15.10.2007 07:23:59
Odpovědět

IE7

Spojením dvou verzí to nebude,mám ten problém už od začátku,kdy mám IE7.Mám PC asi 2 roky,nikdy jsem nebyl připojen k internetu na stálo,doma připojení nemám a veškeré programy a aktualizace si nosím stažené na CD nebo USB flash.Pouze jednou za čas se připojím a stáhnu nové aktualize pro Windows.Z instal.CD Windows tam byl Internet asi v6,pak jsem ale v práci instaloval v7 a líbila se,stáhnul jsem jí na CD a instal.doma do PC,od té doby nešlo zobrazit Vlastnosti Internetu,při kliknuti na složku problikla tabulka a vlastnosti nikde,název u ikonky také žádný.Až nyní jsem se opět připojil a stáhnul přes W-Update novou aplikaci.Divné je,že na druhém PC to vše běží dobře a instaloval jsem je ve stejné době.Budu muset zkoušet znova...
Body obnovení používám často při zkoušení nových programů, ale nemám se kam s bodem vrátit, když to nefunguje od začátku.
Proč používám IE7? Myslel jsem,že to má Microsoft vychytaný a že to bude běhat,všichni okolo používají tento vyhledávač,s jiným zkušenosti nemám ani nikdo z okolí.Podle Vašich zkušeností - doporučil byste něco jiného,aby to šlo lépe než IE7 a aby nevadilo,že nejsem pod stálým připojením do sítě?
Díky za ochotu, R.

Richard - 15.10.2007 08:02:58
Odpovědět

IE vs. Opera a Firefox

Nejdříve k problému: zkuste se vrátit k IE6 http://www.lisak.cz/navrat-z-internet-exploreru-7-zpet-na-ie6.html pak přes Wundows update IE7.

K IE7: MS se snažil IE7 dohnat dlouhé opoždění za ostatními prohlížeči (prohlížení v záložkách, RSS čtečka, blokování vyskakovacích oken apd). Největší z problémů je, že MS a jejich IE nepodporují webové standarty. Přidělávají webdesignerům práci tím, že stránky musí ladit i pro Internet explorer, který je rozšířen zejména tím, že se dodává jako součást Windows.

"všichni okolo používají" -> možná se brání něčemu novému.

Proč přejít? odpovím odkazem
http://firefox.czilla.cz/proc-prejit/
jako bonus poštovní klient - perfektní náhrada za Outlook express
http://thunderbird.czilla.cz/proc-pouzivat/

Lišák

Lišák - 15.10.2007 08:36:42
Odpovědět

IE7=>Firefox

Dekuji za rady,určitě zkusím Firefox,nakonec za vyzkoušení nic nedám.Pouze se zeptám,zda nenarazím při instalaci na problém s původním IE7 nebo jeho odstraněním,nebo není nutné ho odtsranit a Firefox se pouze "přiinstaluje"?
OutlookExpress nebo Micr.OfficeOutlook se taky automaticky odstraní a nahradí je poštovní klient?
Díky,R.

Richard - 15.10.2007 09:00:47
Odpovědět

Alternativa

Nic se Vám neodstraní, budete mít další aplikace. Instalace je jednoduchá - včetně importu nastavení z IE, nebo OE.

Aplikace se ptají zda je chcete používat jako výchozí.

Lišák

Lišák - 15.10.2007 09:17:40
Odpovědět

^ | Všechny diskuze | poslední komentáře | PC poradna


Lisak.cz| © 2000-2018 Jaroslav Liška | Servis výpočetní techniky | Služby | Kontakt |
Partneři: Fitness, Golf-vozik.cz, Sportobchod.eu, SQK.cz, Úklidový servis,
Diagnostika - poradenství - psychoterapie, Praha,
::: ONEbit.cz ::: Webhosting, který Vám sedne :::