Lišák.cz

Navigace: Lišák.cz » PC poradna » Windows XP » Aktualizace Windows XP

Aktualizace Windows XP

Dobrý den,mám na vás takový dotaz.Se serveru Windows Update se mi ztratily tyto aktualizace např:Komulativní aktualizace Outlook Express 6 pro windows xp,aktualizace Internet Explorer 6 pro windows xp,a pro Windows Media Player 9.Musel jsem aktualizace instalovat z webu spol.Microsoft,Mohl byste mi poradit jak tyto aktualizace vrátit zpět na web windows update?

Přeji vám pěkný den mějte se

Tomáš Mlčák - 14.05.2008 10:52:21
Přidat komentář

skryté aktualizace

Když použijete Windows Update -> vlastní (ne expresní) měla by tam být volba obnovit/zobrazit skryté aktualizace, nebo tak nějak. Tam jsou odmítnuté aktualizace uživatelem. Mělo by to pomoct. Jiná věc je kdyby Vám aktualizace končily chybou.

Lišák

Lišák - 15.05.2008 07:11:23
Odpovědět

Aktualizace Windows XP

Dobrý den,zkoušel jsem jít na web Windows update a kliknout na možnost vlastní a potom obnovit skryté aktualizace.Ale ty aktualizace co jsem vám včera psal tak ty tam už vůbec nejsou neohrozí to nějak můj systém?prosím vás mohl byste mi napsat jak ty aktualizace obnovit?

Děkuju moc předem

Tomáš Mlčák - 15.05.2008 09:26:09
Odpovědět

SP3

Nemáte náhodou už nainstalovaný service pack 3 pro XP? To by vysvětlovalo proč už nejsou aktualizace dostupné. Lišák

Lišák - 16.05.2008 17:43:37
Odpovědět

Aktualizace Windows XP

Dobrý den,zkoušel jsem si do počítače nainstalovat servisní balíček pro XP service pack 3.Ale tím se mi vymazaly ty aktualizace.Já jsem to nevěděl a tak jsem zkusil odinstalovat z počítače SP3 pro XP a vrátit se k původnímu balíčku Service Pack 2.Ty aktualizace tam byly ale z webu Microsoft dělaly průzkum jak jsem zpokojený a já jsem se ho nechtěl zůčastnit.a tak mi spol. Microsoft vymazala aktualizace z počítače i z webu Windows update.A to i přesto že mám originální CD Windows XP Home Edition ( SP2( verze 2002.Mohl byste mi napsat jestli nebudu muset přeinstalovat celý systém windows? děkuju vám moc předem a nezlob te se že vás otravuji

Tomáš Mlčák - 17.05.2008 13:32:29
Odpovědět

Aktualizace

Šmarjá chlape přestaňte zmatkovat, jednak odpovídejte do stejné diskuze ať nemusím pořád přesouvat nová témata do původní diskuze.

SP3 nemusíte odinstalovávat, jde o balík všech záplat od vydání Windows XP. Po jeho instalaci dojde k odebrání seznamu aktualizací v přidat/ubrat programy. Pokud nemáte vyložený odpor k IE7 tak si ho nainstalujte. Co se týče bezpečnosti můžete na internet používat Operu a na poštu Thunderbird. Všechny nastavení si v průběhu instalace programy naimportují samy.

Lišák

Lišák - 18.05.2008 19:12:01
Odpovědět

Aktualizace Windows XP

Dobrý den,na internet používám Mozillu Firefox,a na email Outlook Express.Děkuji za radu ale rači zůstanu u původního nastavení.
už to mám vše vyřešeno.

děkuju moc a přeji vám pěkný den

Tomáš Mlčák - 19.05.2008 09:06:37
Odpovědět

^ | Všechny diskuze | poslední komentáře | PC poradna


Lisak.cz| © 2000-2018 Jaroslav Liška | Servis výpočetní techniky | Služby | Kontakt |
Partneři: Fitness, Golf-vozik.cz, Sportobchod.eu, SQK.cz, Úklidový servis,
Diagnostika - poradenství - psychoterapie, Praha,
::: ONEbit.cz ::: Webhosting, který Vám sedne :::