Lišák.cz

Navigace: Lišák.cz » PC poradna » Windows XP » Moje dokumenty ze stare instalace

Moje dokumenty ze stare instalace

Dobry den,
asi bych mela predeslat,ze nejsem buhvijaky expert a letity uzivatel.To co jsem se s pocitacem naucila jsem musela prekousat sama bez porady a navic na anglickem softwaru(momentalne mam OS v cestine).Protoze mi po nainstalovani noveho externiho disku(750gb)zacal pocitac haprovat(prvni ext.ma 250gb a interni 120 takze uz chudak asi nezvlada) a nakonec nenaskocil vubec, jen jsem preinstalovala XPpro bez formatu a ted se nemuzu dostat ke svym puvodnim Dokumentum,protoze puvodni(uplne puvodni predinstalovana verze byla home ed. a v anglictine)byla na hesle. Kdybyste byl tak hodny a v pripade,ze mate chut odpovidat, zkusil byt trochu polopatictejsi.Uz jsem cetla odpovedi na diskuzich jako je tato "Je to tím, že každý uživatel má určité ID, které se náhodně generuje při každém vytvoření a tohle ID se zapisuje do NTFS. Pokud reinstaluješ systém tak pak vidíš jen tohle ID, protože na to ID neexistuje uživatel a pokud ta složka byla nastavena tak že tam mohl jen vlastník tak musíš jako administrator změnit security." Ktere prilis nerozumim a navic nevim,jak a kde security menit.Upozornuji taky,ze neumim pracovat s prikazovym radkem a na panelu nastroju(nastaveni uziv.uctu)ani nikde jinde jsem nic nenasla.
Tisicere diky
Jarka(Mountrath-Irsko)

Jaroslava Zikmundová - 15.05.2008 06:50:31
Přidat komentář

Oprávnění složek

Dobrý den, máte pravdu, každý uživatel má jedinečné SID, které i když vytvoříte jiného uživatele se stejným jménem a heslem bude pokaždé jiné.

Teď k problému - musíte převzít oprávnění nad složkou. Na složce, do které nemáte přístup dejte vlastnosti (alt+enter) -> karta zabezpečení -> "upřesnit"

V okně "upřesnit nastavení zabezpečení" -> karta vlastník: vyberete změnit vlastníka na ....
zaškrtávátko a použít. To by mělo být vše.

K PS: ochrana spamu - mělo by stačit číslem 9, možná jste neměla vyplněnou jednu z položek (všechny povinné), nebo mezeru za 9 - nevím nějaká neplecha. Přinejhorším na mail.

Lišák

Lišák - 15.05.2008 07:04:33
Odpovědět

^ | Všechny diskuze | poslední komentáře | PC poradna


Lisak.cz| © 2000-2018 Jaroslav Liška | Servis výpočetní techniky | Služby | Kontakt |
Partneři: Fitness, Golf-vozik.cz, Sportobchod.eu, SQK.cz, Úklidový servis,
Diagnostika - poradenství - psychoterapie, Praha,
::: ONEbit.cz ::: Webhosting, který Vám sedne :::