Lišák.cz

Navigace: Lišák.cz » PC poradna » Ostatní » Hlášení o Direkt X SDK

Hlášení o Direkt X SDK

Dnešního dne se mi objevilo na monitoru toto hlášení:
Warning: Nothing will be rendered. The reference rendering device was selected, but your computer only has a reduced - functionality reference device installed. Install The Direct x SDK to get the full reference device.

Po překladu překladačem, protože nejsem borec na angličtinu:

Upozornění: Nic nebude poskytnuta. Referenční asanační zařízení byl vybrán, ale počítač má pouze omezenou - funkční odkaz instalovaných zařízení. Nainstalujte Direct X SDK získat plnou referenční zařízení.

Prosím vás o co se jedná? mohl by jste mi to prosím vysvětlit? Co je Dirext x, to vim, ale proč se toto stalo a co je ona přípona SDK.
Ani nevím proč se to tu objevilo, nikdy jsem s grafikou neměla porblém a běžně nemám ani nyní. Děkuji za vysvětlení.

Evelinne - 23.09.2010 06:51:51
Přidat komentář

Direct x SDK

Vážený pane, po kliknutí na první odkaz se mi objeví stránka s několika možnostmi, a nevím, co jste tím myslel, protože nevím co mám hledat. a na odkazu ke stažení mi sice microsoft naběhne, ale neni tam nikde možnost stáhnout, pouze pokračovat, a když kliknu na pokračovat, tak mi tam skočí jiná stránka a ta chce po mě nějaký kod. tak ted jsem z toho jelen.Mohl by jste mi prosím napsat jak mám na te strance tedy stáhnout ten soubor? dekuji

Evelinne - 08.12.2010 07:09:55
Odpovědět

SDK

První odkaz byly jen výsledky z Googlu na výraz "SDK": http://www.google.cz/search?hl=cs&rls=cs&q=sdk&btnG=Hledat&lr=

Druhý odkaz (z Microsoftu) byl na stažení DirectX Software Development Kit. Pro stažení Microsoft požaduje ověření pravosti Windows. V Internet Exploreru proběhne ověření automaticky. V jiných prohlížečích se ověření provede stažením aplikace, která vygeneruje kod, kteý vložíte pro stažení. Zkuste i Internet Exploreru.

Můžete také zkusit stáhnout a nainstalovat odjinud: http://www.softpedia.com/progDownload/DirectX-Software-Development-Kit-Download-80465.html

Lišák

Lišák - 08.12.2010 13:17:31
Odpovědět

^ | Všechny diskuze | poslední komentáře | PC poradna


Lisak.cz| © 2000-2019 Jaroslav Liška | Servis výpočetní techniky | Služby | Kontakt |
Partneři: Fitness, Golf-vozik.cz, Sportobchod.eu, SQK.cz, Úklidový servis,
Diagnostika - poradenství - psychoterapie, Praha,
::: ONEbit.cz ::: Webhosting, který Vám sedne :::