Lišák.cz

Navigace: Lišák.cz » PC poradna » Windows XP » Dluohé vypinání

Dluohé vypinání

Brý den, prosím o radu. Tento problém (níže)jsem našel myslím na netu jen jednou, ale je tam řešeni-neřešení. Ohledně pomalého startu win je toho napsano hodně. Plánuji formát a novou instalaci, ale dvou systémů. Takže to mám naplánované asi za měsíc. Po dvou letech používání win-xp pro sp2, vykazoval určité chyby tak jsem přeinstaloval a nainstaloval sp2. Nainstaloval avast, ale ten mi dost brzdil system. tak jsem chtel vyzkouset nový nod32. Do té doby vcelku v pohodě vzhledem na mou konfiguraci (Athlon 2200+/512MB/80GB/GeForce5200/lan). Po té instalaci noda nastala potíž s vypínanim. Proběhne odhlášení ze systému a zůstane modrá obrazovka cca 2-3 minuty a pak dojde k vypnutí compu. To same i restartu a také v v nouzovém režimu. Tak jsem odinstaloval noda a nainstaloval Active Virus Shield. Problém zůstal. Vyzkoušel jsem kdejaký antispamer a mám několik programů na registry. Nainstaloval veškeré poslední záplaty od microsoftu. Mohl bych to vydržet do nové nstalace, ale nevyřešený problém mě štve a nehledě, že by se třeba mohl ukázat někdy znova. Děkuji

Hart - 06.11.2006 17:42:24
Přidat komentář

Vypínání PC

K první části: před čistou instalací si připrav nové ovladače k desce apd., možná by pak stálo po veškerém nastavení provést image disku např. Ghostem (někdy příště ti to ušetří čas).

K vypínání: zdá se mi, že postupem času je to u Windows vlastnost. Jak píšeš bylo to po odinstalování Nodu, zkusil bych se podívat do program files zrušit pozůstatky po odinstalování a ve správě počítače ve službách, jestli tam po něm taky něco není.

K antivirům - ke spokojenosti používám Avasta a nezdá se mi, že by vytěžoval systém. Na druhou stranu - Nod je rychlejší a je to špička.

Lišák

Lišák - 07.11.2006 11:30:13
Odpovědět

Mám stejný problém

Někde v registru jsem přepsal nějaký klíč,už si
nepamatuji,údajně zapisuje-přepisuje soubory,comp
dobře fachá,ale ta doba u vypnutí cca 2 min.

mirdabo - 10.12.2006 10:58:21
Odpovědět

^ | Všechny diskuze | poslední komentáře | PC poradna


Lisak.cz| © 2000-2021 Jaroslav Liška | Servis výpočetní techniky | Služby | Kontakt |
Partneři: Fitness, Golf-vozik.cz, Sportobchod.eu, SQK.cz, Úklidový servis,
Diagnostika - poradenství - psychoterapie, Praha,
::: ONEbit.cz ::: Webhosting, který Vám sedne :::