Lišák.cz

Navigace: Lišák.cz » Archív novinek

Archív novinek...

Info: Máte zapnutý filtr rubriky: zrušit filtr, nebo přejít do rubriky Bezpečnost a Viry

22.05.2009 / Bezpečnost a Viry / Jaroslav Liška/ #36
ESET dnes (20.5.2009) oficiálně spustil novou verzi bezplatného nástroje na zjištění stavu bezpečnosti počítače - ESET Online Scanner na adrese http://www.eset.cz/eset-online-skener. Oproti předchozí verzi má nový online skener rozšířené možnosti svého nastavení, vyhledává rootkity a je kompatibilní s mnoha populárními webovými prohlížeči. Více v tiskové zprávě ESET uvolnil novou verzi bezplatného antivirového skeneru .

20.05.2009 / Bezpečnost a Viry / Jaroslav Liška/ #35
AVG uvolňuje zdarma a nyní i v češtině ochranu před on-line hrozbami - AVG LinkScanner. Samostatný AVG LinkScanner, který chrání v reálném čase před hrozbami na internetu, je ode dneška bezplatně k dispozici všem uživatelům i v českém jazyce.
Amsterdam 19. května 2009 - Společnost AVG Technologies dnes uvolnila nové jazykové mutace samostatného produktu AVG LinkScanner. Ten byl od dubna ke stažení zdarma v angličtině. Dnes se k němu přidává dalších jedenáct jazykových verzí, mezi nimiž je i čeština. Poté, co firma v minulém týdnu uvedla v českém jazyce bezplatnou verzi AVG Anti-Virus Free Edition, dělá další vstřícný krok směrem k českým uživatelům.
Více informací v oficiální tiskové zprávě.

25.02.2009 / Bezpečnost a Viry / Jaroslav Liška/ #33
ALWIL Software s potěšením oznamuje překročení hranice 75 000 000 registrovaných uživatelů programu avast! antivirus. Od první registrace v lednu 2002 se antivirový programu avast! stal vskutku globálním produktem. Jestliže dosažení mety 50 000 000 uživatelů trvalo 6 let, pouhých 12 měsíců od této hranice stačilo k rozšíření komunity uživatelů na 75 milionů.
K této příležitosti nabízí ALWIL Software specialní slevu 25%, při nákupu programů avast! Professional Edition nebo avast! Professional Family Pack do konce února 2009. Pro získání slevy, vložte prosím kupon "75millions" v internetovém obchodě před dokončením nákupu.
Více informací v oficiální tiskové zprávě.


Lisak.cz| © 2000-2024 Jaroslav Liška | Servis výpočetní techniky | Služby | Kontakt |
Partneři: Fitness, Golf-vozik.cz, Sportobchod.eu, SQK.cz, Úklidový servis,
Diagnostika - poradenství - psychoterapie, Praha,
::: ONEbit.cz ::: Webhosting, který Vám sedne :::