Lišák.cz

Navigace: Lišák.cz »

Servis výpočetní techniky

Nejčastější důvody, které mají za nasvědomí havárii Vašeho počítače jsou:

  1. Selhání hardwaru - většinou se jedná špatný zdroj, nafouknuté kondenzároty základní desky, pevné disky. Projevují se náhodnými restarty. Správná volba komponent, zejména kvalitní zdroj ovlivňuje stabilitu systému.
  2. Nestabilní ovladače hardware - mnohdy stačí aktualizovat pouze ovladače hardware a stabilita systému se výrazně zvýší. Projevují se tzv. BSOD (obrazovka smrti - modrá plocha, bílý text)
  3. Podvodný software a antiviry - obtěžující programy, znemožňující práci, které v lepším případě vyzívají k zaplacení poplatku za odstranění "sama sebe". Příznaky určitě nepřehlédnete.
  4. Počítačové viry, Trojské koně, Spyware a jiná havěť - tradičně stojí za zpomalením systému, připojení, měnící se úvodní stránka prohlížeče a neustále vyskujícími okny s reklamou.
  5. Přehřívání - komponenty systému, trpí vysokými teplotami a výrazně se snižuje životnost součástek. Příznaky: restarty, zamrzání grafiky, videa a zasekávání počítače.
  6. Prach - Částečně souvisí s předchozím bodem. Prach zabraňuje odvodu tepla z chladičů a komponenty trpí. Provádíme údržbu počítače - vyčistíme váš počítač a hardware od prachu.

Pokud Vás tíží podobné "vlastnosti" počítače pravděpodobně máte ve svém počítači viry, spyware, nebo také jen spatně vyladěný systém. Každopádně je vhodné začít s prevencí, než kvůli špatnému zdroji (cca 700kč) přijít i pevný disk s rodinným fotoalbem.

Jste z Kladna, Velvar, Slaný, Kralup nad Vltavou a okolí? Využijte SMS kontakt a odpolední výjezdový servis. Závada může být odstraněna přímo v pohodlí vaší domácnosti.

Rozhodně se nemusíte obávat přehnaných cen, ke každému klientovi přistupuji individuálně a s cílem obustranné spokojenosti.

Kontaktujte mě, určitě nalezneme rozumnou cestu k vyřešení Vašeho problému.

Výkonější počítač bez vysokých investicí

Zdá se vám Váš počítač příliš pomalý? Využijte rozšíření za rozumné ceny. Výměnou základních komponent a správným nastavením se může výkon celého počítače citelně zvýšit.

Cena komponent natolik klesla, že rozšíření starého počítače je otázkou 3-4 tisíc. Nová kancelářská sestava se může pohybovat již kolem 7-8tisíc.

Kontaktovat Lišáka (jsem plátce DPH)

  •  Lišák poskytuje následující služby.

Lisak.cz| © 2000-2024 Jaroslav Liška | Servis výpočetní techniky | Služby | Kontakt |
Partneři: Fitness, Golf-vozik.cz, Sportobchod.eu, SQK.cz, Úklidový servis,
Diagnostika - poradenství - psychoterapie, Praha,
::: ONEbit.cz ::: Webhosting, který Vám sedne :::